Hotel Garni Orlová v provozu pro firemní hosty.

Informace Hotel Garni Orlová

 

Hotel Garni Orlová je spojen se sportem, zábavou, relaxem a nadšením. Nachází se kousek od centra Orlové, sousedí přímo se zimním stadiónem a přilehlým sportovním areálem včetně tenisových kurtů, dvou fotbalových ploch, lesoparkem a spoustou dětských hřišť a workingových míst.  Lesopark je křižovatka několika cyklostezek. V blízkosti se nachází nové wellness centrum s krytým bazénem. Více o městě Orlová, možnostech rekreace, sportu, zábavy a služeb najdete na www.orlovacity.cz .

Hotel garni Orlová diponuje kapacitou 40 míst s možností rozšíření o přistýlky. Pro ubytování většího počtu můžete využít i ubytování www.apartmán-orlova.cz . U hotelu Garni Orlová můžete zaparkovat na hotelovém parkovišti.

Pokoje v hotelu jsou 1, 2, 3 a 4 lůžkové, se samostatnými postelemi, nebo manželskou. Všechny pokoje jsou nově vybaveny v roce 2019.  Každý pokoj má vlastní WC a sprchový kout, nebo vanu. Pro pohodlné spaní jsou použity kvalitní zdravotní matrace , a to i na pokojích economy. Standartní výbavou na každém pokoji je televize,šatní skříň, pracovní stůl, židle. Vždy máte nachystané čisté ložní prádlo, uklizený a dezinfinkovaný pokoj, ručník, koupelnovou předložku, šampón, mýdlo a sprchový gel.

Součástí hotelu je také kuchyňka s možností přípravy jednoduchých pokrmů a uchování jídel v lednici. Kuchyňka je za poplatek a objednává se k celému pobytu. Celou nabídku hotelových služeb najdete v aplikaci MyAlfred, na webových stránkách zde, nebo na hotelové tv na programu 100.

V hotelu se nachází dětský koutek, automaty na kávu a snackový automat s pochutinami.

Pro naše hosty nabízíme snídaně, které je možno k pobytu přiobjednat. V současné době jsou snídaně podávány na pokoji. Snídaně můžete objednat vyplněním dotazníku na každý den, kde si také zvolíte přibližný čas snídaně. Pokud výběr snídaně nebude specifikován, necháváte na nás jeho výběr, ale i tak věřím, že budete spokojeni. Vaříme vždy čerstvě a z kvalitních surovin. Snídaně se podávájí mezi 7:00 - 9:00 hodinou. 

Máme rádi technologie a proto rezervaci provádíte v rezervačním systému v neomezené době zde a nebo telefonicky od 8:00 - 20:00. Přijímáme online platby při vytvoření rezervace, nebo před začátkem ubytování. V ubytování se nenachází stála recepce. Po vyplnění check-in a všech potřebných údajů v naší aplikaci, Vám bude zaslán PIN pro otevření schránek, které jsou umístěny u vchodu do hotelu. Více na videu. Všechny informace Vám přijdou po rezervaci e-mailem.

Součástí hotelu je také hotelový Lobby bar, ketrý si můžete pronajmout pro své akce. Zajímavostí je výhled na ledovou plochu, ten je také možný z 1.patra z chodby hotelu.

Nabízíme individuální ceny pro skupiny, pro sportovní a firemní soustředění. Nebojte se zeptat na možnosti využití sportovního areálu, možností pro teambuildingy nebo firemní pobyty a sportovní soustředění. V Orlové je spousta zábavy. Orlová se navíc nachází ve středu ostatních měst, je kousek od Beskyd, Ostravy, Polských hranic.

Těšíme se na Vás .

Za rodinný Hotel Garni Orlová manželé Richard a Kateřinana Šnapkovi .