Informace Hotel Garni Orlová

 

Hotel Garni Orlová je spojen se sportem, zábavou, relaxem a nadšením. Nachází se kousek od centra Orlové, sousedí přímo se zimním stadiónem a přilehlým sportovním areálem včetně tenisových kurtů, dvou fotbalových ploch, lesoparkem a spoustou dětských hřišť a workingových míst.  Lesopark je křižovatka několika cyklostezek. V blízkosti se nachází nové wellness centrum s krytým bazénem. Více o městě Orlová, možnostech rekreace, sportu, zábavy a služeb najdete na www.orlovacity.cz .

Hotel garni Orlová disponuje kapacitou 40 míst s možností rozšíření o přistýlky. Pro ubytování většího počtu můžete využít i ubytování www.apartmán-orlova.cz . U hotelu Garni Orlová můžete zaparkovat na hotelovém parkovišti.

Pokoje v hotelu jsou 1, 2, 3 a 4 lůžkové, se samostatnými postelemi, nebo manželskou. Všechny pokoje jsou nově vybaveny v roce 2020.  Každý pokoj má vlastní WC a sprchový kout, nebo vanu. Pro pohodlné spaní jsou použity kvalitní zdravotní matrace , a to i na pokojích economy. Standartní výbavou na každém pokoji je televize,šatní skříň, pracovní stůl, židle. Vždy máte nachystané čisté ložní prádlo, uklizený a dezinfinkovaný pokoj, ručník, koupelnovou předložku, šampón, mýdlo a sprchový gel.

Součástí hotelu je také kuchyňka s možností přípravy jednoduchých pokrmů a uchování jídel v lednici. Celou nabídku hotelových služeb najdete v aplikaci MyAlfred, na webových stránkách zde, nebo na hotelové tv na programu 100.

V hotelu se nachází dětský koutek, automaty na kávu a snackový automat s pochutinami.

Pro naše hosty nabízíme snídaně, které je možno k pobytu přiobjednat. Snídaně jsou podávány formou balíčku, který si můžete vyzvednout v lednici od 15:00 každý den. K snídani je také žeton do kávového automatu. můžete objednat vyplněním dotazníku na každý den, kde si také zvolíte přibližný čas snídaně.. 

Máme rádi technologie a proto rezervaci provádíte v rezervačním systému v neomezené době zde a nebo telefonicky od 8:00 - 20:00. Přijímáme online platby při vytvoření rezervace, nebo před začátkem ubytování. V ubytování se nenachází stála recepce. Po vyplnění check-in a všech potřebných údajů v naší aplikaci, Vám bude zaslán PIN pro otevření schránek, které jsou umístěny u vchodu do hotelu. Více na videu. Všechny informace Vám přijdou po rezervaci e-mailem.

Součástí hotelu je také hotelový Lobby bar, který si můžete pronajmout pro své akce. Zajímavostí je výhled na ledovou plochu, ten je také možný z 1.patra z chodby hotelu.

Nabízíme individuální ceny pro skupiny, pro sportovní a firemní soustředění. Nebojte se zeptat na možnosti využití sportovního areálu, možností pro teambuildingy nebo firemní pobyty a sportovní soustředění. V Orlové je spousta zábavy. Orlová se navíc nachází ve středu ostatních měst, je kousek od Beskyd, Ostravy, Polských hranic.

Těšíme se na Vás .

Za rodinný Hotel Garni Orlová manželé Richard a Kateřina Šnapkovi .